doppio

 

SPRZEDAŻ-SERWIS tel. (+48) 22 240 29 09

                                                             Kapsułki do NESPRESSO

 

Oferowana przez nas kawa Miscela d'Oro w kapsułkach do NESPRESSO  to nawiązanie do włoskiej tradycji łączenia starannie wyselekcjonowanych ziaren i palenia ich według sprawdzonej, lecz wciąż udoskonalanej, receptury. O idealne proporcje arabiki i robusty dbają wyszkoleni profesjonaliści, których starania dają w efekcie kawę doskonale zrównoważoną, nie za gorzką, nie za kwaśną, a esencjonalną i aromatyczną. Tak przygotowane mieszanki kaw po ich zmieleniu są zamykane hermetycznie w wysokiej jakości plastikowych, częściowo przeźroczystych kapsułkach, by zachowały jak najdłużej swoją świeżość, dobry smak i aromat.Uniwersalne kapsułki kawy do NESPRESSO. Specjalna oferta kawy w kapsułkach Nespresso dla biur i gastronomii.

 bio kawa kapsułki bio nespresso Fair Trade do NESPRESSO opakowanie 10 szt. / karton zbiorczy 100 szt. nespresso cremos sklep

Kawa w kapsułkach Nespresso Cremos

 Cremos o charakterystycznym smaku i aromacie, z silnymi nutami czekolady i tytoniu. Gęsta, aksamitna i obfita pianka stanowi wyborne dopełnienie espresso, pozostawiając długo utrzymujący się posmak na podniebieniu w trakcie jej degustacji.

Kawa w kapsułkach NESPRESSO Intenso

To kawa stworzona z myślą o konsumentach głównie kawy do Nespresso.
O jej innowacyjnym charakterze stanowi połączenie mocy i aromatu ziaren kawy  z wyjątkowym smakiem kawy. to kawa stworzona z myślą o konsumentach głównie kawy Nespresso.Miłośnicy mocnej kawy docenią przede wszystkim jej intensywny smak.

Kawa w kapsułkach NESPRESSO  Bio

Organiczna kawa Espresso Natura bardzo łagodne espresso z włoskim klimatem. Jak wszystkie nasze kawy zawiera ziarna arabiki uprawianej, zbieranej i sortowanej ręcznie ziaren(mieszanka 100% Arabiki.

Kawa w kapsułkach NESPRESSO Bezkofeinowa

100% Arabika to włoska kawa bezkofeinowa do nespresso.Wyśmienita mieszanka ziaren arabiki powstała w wyniku naturalnego procesu utleniania kofeiny z ziaren. Ziarna zyskują wyjątkowy aromat i smak. Pozostałość kofeiny nie przekracza 0,10%.=.

 

 

kawa do biura warszawa miscela doro ix1g9n1m

 

Oferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów na kapsułki Nespresso,KRUPS,Delonghi.

 

kapsu ki nespresso epresyy serwis
 

W naszej ofercie sprzedaż hurtowa i detaliczna kawy w kapsułkach do ekspresów NESPRESSO.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.